| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 3 luni (insa e o relatie la distanta, el fiind plecat in strainatate) si ma inteleg foarte bine cu el. De aceea m-am gandit ca ar trebui sa ne punem "intr-o relatie" si pe facebook. Oare sa fac eu asta? Nu stiu sigur daca si el vrea sa afle toata lumea ca suntem impreuna...
Deci sa ma pun "intr-o relatie cu el" pe facebook sau nu? Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

AAA si eu am o relatie din astaaalaughing! Suntem gemene:*:*:*Deci...trebuie sa te pui neaparat pentru ca pe langa ca sunteti la distanta mai si ascundeti ca sunteti intr-o relatietongue Deci parerea mea este ca da pentru ca trebuie sa aveti o relatie cat mai deschisa posibil ca sa fiti atrasi unul de celalalthappySi pentru un mic sfat:Incearca sa vorbesti mai mult la telefon cu el si nu prin mesajetongue Baietilor le place sa auda voceahappy
Funda please:*Si norochappy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el inainte si vezi daca e de acord sa faci asta

| ZoZoHeart a răspuns:

Oricum, el trebuie să îţi dea accept la statusul ăsta de relaţie, ştii nu? Aşa o să afli dacă vrea sau nu thinking

| JustRoxanne a răspuns (pentru ZoZoHeart):

Da...dar daca nu o sa accepte?

| Anon352 a răspuns:

Normal ca da! Mi se pare foarte normal, si eu zic sa faceti asta. Daca sunteti intr-o relatie, de ce sa nu afle si altii? Zic. Deci eu zic ca e super ok sa scrii ca esti intr-o relatie cu el, chiar daca el e plecat in strainatate :d

| danut98 a răspuns:

Daca tine la tine nu ar trebui sa ii fie rusine de asta, si daca sunteti in preuna probabil ca o sa se bucure