| Ángel_8890 a întrebat:

Salut, va rog frumos ajutati-ma :eu vam mai scris in mesajul anterior ca imi place de un baiat si ca eu fac practica intr-un magazin in care el acum lucreaza.Noi am invatat in aceeasi scoala si el ma mai tine minte vizual chiar daca nu am facut cunostinta vb.Acuma eu nu stiu ce sa fac mie imi place de el enorm. Dar permanent cind el vine la serviciu eu deacum nu mai am dispozitie si de aceea sunt cam pasiva in conversatie cu el, deoarece sunt extenuata si nu am prea chef de vorba. El singur a inceput sa vb cu mine sa ma salut, sa ma intrebe la ce ora am venit cind voi pleca acasa.Am vb in ceea ce priveste despre scoala niste lucruri banale.Intr-o mare parte imi pare rau ca nu prea fac parte la conversatia cu el, deoarece parca asteptam ca el sa inceapa vorba dar nu eu si ma bucur ca a facut-o. Dar eu nu stiu ce sa cred. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, deoarece sunt confuza.

1 răspuns:
| creta a răspuns:

Ce problema mare ai tu. Nu imi vine sa cred.Pai fa ce simnti.