| steluta_7203 a întrebat:

Salut; Va rog sa ma ajutati.Am fot impreuna cu un baiat dar ne-am despartit. Aproape o luna nici nu neam vorbit. Acum am aflat ca sa inpacat cu fosta sa.
Dar eu tin la el si mii foarte dor de el. Dar azi am auzit niste vorbe pe care le vorbea el despre mine, ma simtesm oribil. Vreau sa-l fac sa sufere si sa inteleaga ce a pierdut, dar nu stiu cum o pot face. Vreau doar sa-l fac sa sufere. Vreau sa-l fac sa se intoarca la mine. Cum as putea s-o fac.

Răspuns Câştigător
| Kidd ♡ a răspuns:

Buna stelutakisslove struck

Incearca sa il uiti! In primul rand din in moment ce sa impacat cu fosta nu mai are rost sa incerci sa il faci sa se intoarca la tine.In al doilea rand el nu te merita! De ce? Pentru ca thu valorezi mult mai mult decat crede el si nu are rost sa iti pierzi timpul cu el.Intr`o zi va suferii ca te-a lasat, dar atunci va fi prea tarziu.Lasa timpul sa vindece ranile!

Ai grija de tine!kisskiss

8 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Uite steluta daca esti tu fata de pe avatar, atunci nu cred ca te vei pierde, o sa treaca timpul si o sa fii bine, nu dispera, dar daca intr-adevar nu poti fara el, atunci du-te la el, da-i o palma pe fata (dar nu tare) si dupa sarutal, spune-i ca fara el nu poti, dar sa nu pari nenormala, sa actionezi calma, bafta multawinking

| GdX a răspuns:

Ori esti nebuna, ori fanatica, daca s-a despartit, de ce nu il lasi tu in pace si cauti altul? La ce sa il faci sa sufera, ca baietii sunt mai rautaciosi si vei regreta.

| gabriela a răspuns:

Cu poza asta de avatar.in nici un caz. De suparare te-ai dezbracat?

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Eu zic ca este mai bine sa-l tratezi cu mai multa indiferenat desi nu poti si iti este greu sad. Incearca sa-l eviti pe cat poti tu!
Crezi ca va dura mult relatia lor? Intr-o zi tot se va certa cu ea si daca intr-adevar te-a iubit cu adevarat, se va intoarce la tine. Acum depinde si de voi.
Stiu exact cum te simti, la fel am patit si eu acum o jumatate de an si daca ma crezi, inca mai sufar dupa el dar asta este sad. Dar stii tu vorba aia " baieti mai sunt " desi nu va fi la fel ca el dar alta solutie nu ai.
Incearca sa-ti gasesti si tu pe cineva potrivit si sa mergi mai departe!

Baftaa! :*

| wizzard a răspuns:

Buna steluta.am trecut si eu prin acceasi etapa ca si tine, eu am o relatie de 3 ani si ne-am despartit tot asa o luna. ea si-a facut pe altcineva, eu la fel, dar nimic parca nu mai avea culoare. fac o paranteza.stiu multe cupluri care aveau ceva ani in urma si s-au certat, s-au despartit si a ramas doar o amintire ...eu te sfatuiesc altfel. daca tu crezi ca merita.lupta pentru el.eu asa am facut si a meritat. Ai grija e greuwinking dar daca rezisti o sa ai si satisfactia apoi.mult succes

| sarinutza a răspuns:

Daca il faci sa sufere cat mai putin probabil sa se intoarca la tine mai bine incearca sa te descotorosesti de 'fosta' lui si apoi sa te bagi in seama cu el nu stiu sa il saluti apoi sa il ignori apoi el o sa inceapa sa te bage in seama dar mai greu va fi sa scapi de 'fosta' lui sad

| maddalinna a răspuns:

Buna:*
Poate el se afla acum intr-o relatie aventurierathinking Oricum tu trebuie sa il tratezi cu indiferenta. Trebuie sa-i arati ca nu poate ajunge la tine. De obicei oamenii sunt atrasi de lucrurile greu de atins...Mai devreme sau mai tarziu se va intoarce la tine ( asta inseamna ca mereu a fost al tau ).

| yubitzyca a răspuns:

Mai spuneai de mine ca nu am mandrie laughing... te-ai gandit inainte sa-mi spui?