| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 1 saptamana ( am gasit-o pe facebook) aman2 suntem din acelasi judet, numai ca ea e din oras si eu de la tara) vorbim in fiecare zi de cand ne-am intalnit pe facebook, mie imi place mult de ea si ea stie. dar ei nu stiu daca ii place... vorbim multe chestii, imi spune ca sunt dragut si imi da pupici... ieri i-am propus sa ne vedem candva in oras si mi-a spus ca nu vrea sad si nu stiu de ce..nu are prieten! ce pot sa fac? de ce credeti ca nu vrea? daca vreti sa mai stiti ceva intrebati-ma!

Răspuns Câştigător
| andrutza1231 a răspuns:

Trebuie sa vb mai mult, sa va cunoasteti mai bine. Poate fetei i s-a parut ca o iei prea repede sau poate ca nu o va lasa parinti sunt foarte multe lucruri careuneori, fetele nu le spun deci, sfatul meu este sa ii mai acorzi putin timp si sa va cunoasteti mai bine

| eunumberone a răspuns (pentru andrutza1231):

O lasa parintii..pana la urma ii spune ca iese cu prietenele ei..na

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Ai rabdare dupa o saptamana nu toate fetele se lasa atat de usor mai ales daca nu va stiti face to face. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Insista, o fata se cucereste greu si nu toate cred in minciunelele spuse de un baiat pe facebook.