| anonim_4396 a întrebat:

Vreau eu cat si iubita mea sa imi faca sex oral ( sunt baiat ), ideea este ca vrem sa o facem neprotejat, ce se poate intampla? Este prima data pentru amandoi. Va rog seriozitate. Am 17 ani.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat sunteti amandoi virgini, deci sanse sa aveti boli cu transmitere sexuala este nula si vreti DOAR sex oral, nu exista nici un pericol.
Va sfatuiesc sa incepeti asta in baie, cu o baie buna cu spuma si lumanari, ca sa creati un ambient placut, iar organele sexuale sa fie perfect curate.

| mihai69 a răspuns:

Se poate întâmpla să ajungeți fiecare la orgasm. Tu, mai mult ca sigur.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mare lucru nu se poate intampla la oral.

| Mandreiv a răspuns:

Atata timp cat sunteți amandoi de acord si nu aveti retineri sau sa va jenati de zona intima a celuilalt nu are ce sa fie. Probleme pot fi doar in cazul in care ati avea boli cu transmisie sexuala si in timpul actului sexual au loc leziuni. In acelasi timp trebuie sa vezi daca pe prietena ta o deranjeaza ca in momentul in care ejaculezi acest lucru sa se intample pe anumite parti ale corpului ei.

| anonim030694 a răspuns:

Atat timp cat niciunul dintre voi nu suferă de vreo boala, nu se poate intampla nimic. Totuși... e mai sanatos protejat? have fun!