| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt cea care organizeaza toate petrecerile in clasa, iar anul asta vrem sa sarbatorim pentru prima data Halloween-ul.Trebuia sa facem un party la un baiat acasa, dar parintii nu-i dau voie acum.Ne-am gandit la ideea de a inchiria un apartament,o casa dar mie personal imi este frica pentru ca daca ceva se intampla toata vina va fi pe mine.Ce idei aveti?(fara de genu la mall, in oras etc. pentru ca vrem ceva original)Dau funda happy

6 răspunsuri:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Il puteti face la alt coleg, chiar si la tine daca parintii sunt de acord happy Eu consider ca la scoala o sa fiti putin "tinuti din scurt"hee hee Depinde si ce varsta aveti..ati putea merge si intr-un club sau ceva de genul asta daca sunteti destul de mari :*

| ora1 a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Pai am incercat la alti colegi, nu poate niciunul sad parintii doar cu fetele o sa-mi dea voie, mai ales ca e in aceeasi zi cu ziua de nastere a tatalui. avem 14-15 ani happy la club nu vrem si nici n-o sa putem intra, avem 14 ani ))

| Mademoiselle18 a răspuns (pentru ora1):

Uff laughing cam complicata situatia.

| ora1 a răspuns (pentru Mademoiselle18):

big grin

| Deutzzaa a răspuns:

Il poti face in scoala. cel mai simplu. sau cauta alt coleg/a disonibil/a.

| ora1 a răspuns (pentru Deutzzaa):

You don't saaay? big grin In scoala nu mai putem deoarece nu ne mai da voie diriginta, iar alti colegi am cautat.