| aztec123 a întrebat:

Vreau sa ii trimit unei fete pe care o plac un buchet de flori la munca dar cu anonimat. Ea lucreaza in Bucuresti. Eu sunt din alt oras. Am vazut ca sunt florarii speciale care trimit flori si cadou pun si o felicitare. Vreau sa ii scriu ceva frumos cu anonim dar nu stiu ce. Oricum nu o sa se gandeasca niciodata ca eu as face asta. Cred ca ar ramane surprinsa. Ea nu cred ca ma place dar nu am nimic de pierdut. Nu vreau sa regret mai tarziu ca nu am facut-o. O iubesc enorm. O sa ii spun eu dupa cateva zile ca sunt de la mine dar vreau cu anonim pentru ca e mai mult mister.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o să poți anonim.

| Mistery1992 a răspuns:

Dacă tot crezi că nu ai nimic de pierdut și vrei să faci un gest memorabil, mai bine faci un efort și i-l duci personal. Așa fac băieții mari!