| bleakk a întrebat:

Salutare!

In 2 zile am aniversarea iubitei si trec printr-o perioada cam aglomerata/agitata. M-am gandit la un cadou si un anume buchet de flori in care vreau sa pun o mica felicitare cu un text urare. Foarte scurt si direct. Fara un "te iubesc" clasic daca se poate. As vrea sa ma ajutati cu cateva idei de text cu umor, interesant si care sa prinda o femeie, la modul general. Iar in final mi-am propus sa scriu ceva de genul: "Cu dragoste, Al tau iubit"

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Poţi pune ceva de genul " Şi la a 20-a( sau a câta aniversare o are ), îţi sunt alături şi o să-ţi fiu mereu "

Ca idee, poţi pune şi o poză cu voi înrămată, habar n-am. poate te-am ajutat cu un sfat.

Mult noroc şi lma, să fiţi fericiţi mult timp de acum înainte.