| Andreiu68 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum sunt fetele de 13, 14...17-18ani in Italia? Adica am auzit ca incep viata sexuala de la 13 ani si ca nu sunt prietenoase cu alte nationalitati! Asa-i? Cine stie sa imi raspunda si sa mai vina cu informatii-DAU FUNDA, Intreb asta ca la anul prin iunie voi pleca in Italia...

4 răspunsuri:
| ionutmystic a răspuns:

Asa e, in Italia e un decret care le obliga pe fete sa isi inceapa viata sexuala la maximum 13 ani, asta e lucru stiut. Ca sa le faci mai prietenoase e destul sa le scoti la o cina cu paste si inghetata cu fistic, sunt moarte dupa asa ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Paleta de varsta "tinta" este impresionanta, dar nu ai pomenit de varsta ta, deci raspunsul nu se poate da in aceste conditii.

| neutrino a răspuns:

Nu-ti face iluzii desarte.

| piticelm a răspuns:

Eu am fost in vacanta acolo si am stat ceva timp.Vedem fete foarte mici, 11-12 ani,care umblau noaptea singure,ceea ce mi se pare extrem de ciudat,adica eu nu mi-as lasa fata sa faca asa ceva.Din cate am vazut eu, sunt cam libertine, acum nu stiu, daca nu vorbesti cu ele, nu ai cum sa le cunosti.