| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste raspunsuri am o prietena de 2 ani de zile si suntem amandoi virgini. pe ea stiu ca o va durea dar vreau sa stiu daca si pe mine tinand cont ca preputul nu trebuie sa se rupa neaparat la primul contact sexual. daca nu se rupe voi avea ceva dureri?

Răspuns Câştigător
| RedHeart a răspuns:

E cea mai mare prostie ce spun "virginii" astia de pe TPU. Nu te doare decat daca nu sti sa o faci cum trebuie.Pentru aceasta "problema" ai nevoie de 1prezervativ, 1 lubrifiant(poti folosii si scuipat) si multa rabdare.
Ai grija ca ea sa fie cea mai relaxata.
Incepi cu un preludiu ca sa fie mai relaxata si sa se largeasca putin vaginul.
Iar in continuare iti vei da tu singur seama ce vei face.
Cert e ca nu te va durea pe tine si ata nu se va rupe aia se face doar prin circumcizie.

8 răspunsuri:
| claaau a răspuns:

Nu e o durere de nesuportat dar exista posibilitatea sa ti se invineteasca un pic capul cel mic si la atingeri e mai greu pana te inveti cu el asa ''nou'', deci nu o sa mori din asta!

| florin15091993 a răspuns (pentru claaau):

Claudellu eu am frenul destul de gros dar dand la o parte cazul in care se rupe pot avea alte dureri? cat de greu se penetreaza vaginul unei virgine?

| SerafimHD a răspuns:

Si pe tine daca e primul act dar fii tare nu e ceva sa nu poti sa induri!

| adriang95 a răspuns:

Ce să se rupă? Poate frenul. În niciun caz prepuțul.

| val18 a răspuns:

Da! si pe tine si pe ea! dar asta nu trebuie sa fie un lucru care va speri pentru ca asa nu o sa va ma f*** (dezvirginati) curandlaughing

| DOARoVIATA a răspuns:

O sa te doara dar tot mai rau o va durea pe ea succes

| Sisitta a răspuns:

Da o sa te doara si pe tine, dar nu trebuie sa-ti fie frica, ca-i doar prima data.bafta!

| StRuMP a răspuns:

Eu am 16 am facut asta de 10-15 orilaughing si n-am muritwinking INCEARCAtongue