| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu parola de messenger a unei persoane big grin! Aveti idee cum? Scz de categoie happy

Răspuns Câştigător
| DenisPericolPublic a răspuns:

Poi este un program prin care cu inteligenta ta. poti pana la urma sa o afli. Este un fel de messenger fals. Are aceeasi fata. invita-ti acea persoana pe la tine stai la pc. etc. Persoana respectiva va intra pe mess-ul fals si va putea. tu o sa zici nu-ti merge netu.sau ceva. Cauta pe youtube filmuletze ca te invata acolo. (p.s. Vreau funda!)

2 răspunsuri:
| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Inviti persoana carei vrei sa afli parola de id pe la tine si inainte sa scrie numele si parola apesi pe prima casuta de sub nume si parola ( remember my id si password. (nu poti sa-i afli parola, doar sa intri pe id sau)thumbs up:d>:d< (vreau fundiţă)

| Joker_4126 a răspuns:

Nici o sansa.nu poti afla parola decat daca nu esti langa acea persoana atunci cand o scrie si tu sa tragi cu ochiu big grin altfel nu poti.si eu am cautat metode pentru asa ceva dar am ramas cu ochii in soare.