| Kennya a întrebat:

Cum aflu parola de messenger? happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Imagineaza-ti cum ar fi ca fiecare sa stie parola tuturor celor din lista...ar fi un haos... nu?
straight face
Nu exista un program special pentru astastraight face

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Deci, nu poti pacali aproape cel mai mare si cel mai securizat server din lume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deagle am sa te rog sa stergi raspunsul pentru ca oricine care se pricepe cat de cat la calculator va intelege ce este in exemplul tau, aceste raspunsuri apar la cautarea cu cache de pe Google, vom avea mai multi spargatori de parole si nu este bine, editeaza raspunsul de aici, daca nu stii cauta-ma in mesagerie si-ti explic, te rog, ne faci un bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci indicatiile date in link nu sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa aflu parole la mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Scrie pe goofle spargatori de parole la yahoo mesager