| vladsteaua a întrebat:

Zilele trecute am "scapat" de virginitate alaturi de un cuplu. Problema este ca inainte sa incepem eram in stare erecta iar cand ne-am apucat de treaba nu mi s-a mai sculat 100% ci 50% si am continuat asa. De atunci am aceasta problema, nu mai sunt in stare erecta decat dupa 3-4 zile iar dupa ce ma masturbez o singura data moare din nou. Care sa fie problema? Precizez ca inainte ma masturbam de 3-4 ori pe zi fara probleme iar de cand am facut-o am aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Sunt 2 posibilitati, esti epuziat fizic, penisul nu mai poate face fata si nu mai este la fel. Sau 2, ai o problema cu erectia si trebuie sa mergi la medic ca sa vezi ce este.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva este problema!
daca nu incetezi sa o mai faci atat de mult, poate vei reusii in curand, sa ai si viata sexuala normala.

| Emilian65 a răspuns:

Masturbarea in exces duce la impotenta sigura. Lasa-te de masturbare si totul va fi normal.

| SG1995 a răspuns:

E normal, eu aproape o săptămână n-am avut erecție după primul contact. Nu te stresa.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai lasa o mai moale cu masturbarea,! S au daca in trecut o faceai des, ma refer la masturbare.Este posibil ca acum sa ai probleme!

| SG1995 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Ete pla, nu e asta, dar după primul contact ești epuizat fizic și
psiho-sexual, nu trebuie să fie panică.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru SG1995):

In postare ai spus ca ai avut probleme inainte sa te apuci de treaba,?!

Salut! Zilele trecute am "scapat" de virginitate alaturi de un cuplu. Problema este ca inainte sa incepem eram in stare erecta iar cand ne-am apucat de treaba nu mi sa mai sculat 100% ci 50% si am continuat asa. De atunci am aceasta problema nu mai sunt in stare erecta decat dupa 3-4 zile iar dupa ce ma masturbez o singura data moare din nou. Care sa fie problema? Precizez ca inainte ma masturbam de 3-4 ori pe zi fara probleme iar de cand am facut-o am aceasta problema.

| SG1995 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Citeşte din nou întrebarea, un alt user a pus-o, mai apoi fiind virgin ești și stresat, d'aia nu dai așa mare randament prima dată.