| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Acum 2 luni m-am cuplat cu o fata,am fost si sunt de părere ca este fata visurilor mele ❤️,este cuminte,frumoasa si foarte calda,problema a fost ca minTea in legătura cu Întâlnirile,îmi spunea ca ma iubește si ii spuneam si eu la fel,dar joia trecută a fost vorba sa ne întâlnim vineri, vineri a spus ca mai bine ne întâlnim sâmbăta ca vine ea in oraș si pe la 11 ne întâlnim.cand m-am trezit (mi-am pus telefonul sa sune la 10) mi-a trimis niște mesaje,,iubii sa știi ca nu putem sa ne vedem astazi, deoarece mi-a spus mama ca sâmbăta ultimul autobuz e la 11 dimineața si la 6 seara,dar nu pot sa ramân pana atunci" eu nu prea am încredere in oameni,dar de data asta am încercat sa am, cu toate ca simțeam cum ma minte.marți,m-am întâlnit cu verișoara ei la scoala si m-a întrebat:,,mai,A*******,dar cand va mai întâlniți si voi?
-pai trebuia sa ne întâlnim sâmbăta, dar ultimul autobuz il avea la 11 si nu putea da rămână Pana la 6...
-ce minte!"
Deci după ce am auzit ca m-a mințit i-am trimis un mesaj in care i-am spus ca m-a mințit in legătura cu programul si ca vreau sa încheiem.
Eu de obicei o cam supăram ca nu aveam încredere in ea si mi-a spus ca îmi respecta decizia

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a refuzat mai pe ocolite.A bagat-o pe asta cu programul autobuzului.E mai bine sa te minta acum decat mai tarziu.Te-ar fi afectat si mai mult.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O fata cuminte NU minte niciodata frate. fratele casca pchii urechile si nasul fetele cuminti INTODEAUNA in cele din urma dovedesc a fi mai rau ca jigodiile. fata asta a ta sufera de mitomanie si trebuie internata de urgenta la PSIHIATRIE! fugi cat poti de ea esti la varsta strabaterii cat mai multor cearsafuri

| MadRabbiT a răspuns:

Frate vrei adevarul pe alb? Are pe altu si pe tine te tine de rezerva, asta cu amanatul e ca si cum " sti as putea dar nu vreau " ce conteaza daca autobuzul e la x sau la z te amana intentionat, si daca spune ca te iubeste laughing toti zicem asta si nu ii asa. Cauta alta fata sa te merite Tinere. Mult noroc

| RAY a răspuns:

Fetei nu-i pasa de tine, cine te iubeste nu spune isi rescpect decizia, trebuie sa intelegi ca fetele prefera barbati maturi, indifrenti, reci nu obsedati sexuali, numai te umili atata las-o

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

''fetele prefera barbatii maturi, indiferenti, nu obsedati sexuali''. Cata dreptate poti sa ai!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu pot sa cred ca ti-ai cenzurat numele rolling on the floor. Nu meriti o fata cuminte, trebuie sa ai grija de ea, sa ii dai timp, nu asa ca ti se scoala tie, gata hai sa ne vedem.
S-ar putea sa aiba o teama, sa te intalneasca, si daca nu ai incredere in ea, atunci la ce mai stateai cu ea?
Si bine a facut!

| ywar a răspuns:

V-ati gasit iubire la varsta asta! Hormoni, mai degraba! Nu-i pasa si gata! Fetele sunt in cautare de baieti mai mari pentru ca ele se dezvolta mai repede. Vor azi cu unul, maine cu altul. E varsta, ce sa-i faci! Treci peste si nu fa o drama.

| WaterDrop a răspuns:

Nu te mai place. Uita de ea si nu te mai amagi singur.

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Nu are pe nimeni, vreau un sfat concret pentru a recastiga inima ei, va rog!

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Faza e ca nu i-am cerut nimic, are 16 ani, dar chiar crezi ca nu i-a pasat?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Frate daca i pasa nu isi batea joc de tine in halul asta, esti baiat NU accepta sa fi carpa de sters pe jos a unei fete tu trebuie sa stergi pe jos cu ele fratee

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Draga,Florentina! Eu m-am despărțit de ea în caz ca te interesează happy va mulțumesc tuturor pentru sfaturi, chiar dacă nu mi esti niciunul de folos, eu V-am cerut un sfat de împăcare, nu sa o criticati pe ea sau pe mine, mai aștept sfaturi!

| Milla203 a răspuns:

Iti spun din propria experienta, o fata face asa dintr-un singur motiv :
Face aceste greseli intentionat ca tu sa-i dai papucii ei pentru ca nu te iubeste si se simte vinovata ca ti-a dat sperante false, si vrea sa-i dai tu papucii ei ca sa scape de acest sentiment de vinovatie, in final resemnandu-se gen " el a vrut sa ne despartim" ( asa faceam eu).