| Leonardo111 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu 2 intrebari stiu ca sunt cam idioate deci sa incep:1)cum fac o fata sa imi ceara mingea de baschet ca o iau mai tot timpul pe afara dar nu face nimic doar se uita la ea.2)cum o fac pe fata asta sa ma alerge si sa ma bata? va rog nu va bateti joc dau fundita mare

4 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Pai man cum adica sa te bata nu te bate da in tine in gluma si ca sa ii dai mingea ii spui frumos X vrei sa ne jucam cu mingea de baschet si dupa sa mai vb? bft tongue

| AlinPlaya a răspuns:

Salut! N-am inteles nimic laughing daca ai explica mai pe-ndelete big grin

| bogdanbocaful a răspuns:

Cu prima incearca sa te joci, intreab-o daca vrea sa joaca si tot ia-o pe parcurs si o sa ti-o ceara tu sa i-o dai.A doua prinde-o odata de fund cu pasiune tongue si vezi cum o sa fuga dupa tine sa te plesneasca crede-ma am incercat si eu si mergbig grin! Bafta!

| Bybyiii a răspuns:

La 1 e simplu fa-o sa Ii place sa se joace cu mingea aia... joaca-te un joc cu ea te poate ajuta si un prieten.gasesti tu. Si la 2 incearca sa-o gadili cumva.sau "fura-i" o bratara sau ceva si fugi cu ea:]] o sa vina dupa tine! Succes!