| Leonardo111 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu 2 intrebari stiu ca sunt cam idioate deci sa incep:1)cum fac o fata sa imi ceara mingea de baschet ca o iau mai tot timpul pe afara dar nu face nimic doar se uita la ea.2)cum o fac pe fata asta sa ma alerge si sa ma bata? va rog nu va bateti joc dau fundita mare va rog raspundeti va rog frumos

1 răspuns:
| FOKA a răspuns:

Hmmmm daca e ca toate fetele o sa vezi ca daca incepi sa faci glume de bun gust si rade la ele s-ar putea sa te placa sincer si eu am inceput cu glumele da nu din astea naspa succes la mine mere:Xbig grin