| Leonardo111 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu 2 intrebari stiu ca sunt cam idioate deci sa incep:1)cum fac o fata sa imi ceara mingea de baschet ca o iau mai tot timpul pe afara dar nu face nimic doar se uita la ea.2)cum o fac pe fata asta sa ma alerge si sa ma bata? va rog nu va bateti joc dau fundita mare va rog raspundeti va rog frumos raspundeti ca e urgent dar cel mai mult raspundeti la intrebare nr2

Răspuns Câştigător
| GuitarGirl123 a răspuns:

Ii dai cu mingea in cap smug asa o sa iti ia si mingea si capeti si 2 palme

4 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

straight face Ai si tu dreptate in legatura cu faptul ca sunt intrebari idioate.In fine... Vrei sa ia mingea de baschet si sa nu se mai uite la ea? straight face Te`ai gandit ca poate nu`i place baschetul laughing? Vrei sa te alerge? Da`i motiv.

| MihayxD a răspuns:

Daca e blonda ii zic "se vede ca esti blonda ca nu stii nimic" sau cea mai simpla metoda dai o palma la cur si fugi!

| UnSimpluGand a răspuns:

1) Poti incepe sa lauzi ce buna e mingea tah si ce frumos e baskhetu si ca fetele care il joaca sunt mai frumoase si ca alea care nu joaca sunt p.r.o.a.s.t.e si spui khesti din astea dar mai tare ca sa auda si fata respektiva.

2)Incepi ca zici ca,, si bunica se imbrama mai frumos ca tine,, sau,, esti mai prostha ca.,, si chesti din astea si sigur de va alerga iar daca o placi poti cand te alerga sti sunteti mai departe de prieteni o opresti si zici cai mintit si placi sau daca nu nu stiu dc ai pus intrebarile asthea...

Funda?

| Xtzr a răspuns:

II dai o palma (nr2).
De ce dracu vrei sa te alerge o fata si sa te bata? Esti pupincurist?