| Alinush_5329 a întrebat:

Va place sa primiti cadouri precum inele sau cercei? Eu prefer flori si ciocolata love struck

Răspuns Câştigător
| madycoco a răspuns:

Orice cadou trebuie apreciat big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa primesc ciudateniihee hee

| Alisa a răspuns:

Da, depinde si de la cine vin acele cadouri smug. Este un gest frumos.

| SufletDeCopil a răspuns:

Si eu tot flori si ciocolatalove strucklove strucklove struck:

| lost.in.rain a răspuns:

Sti cum se spune..."calul de dar nu se cauta la dinti". Asa ca nu comentez cand primesc cadourihappy

| L a răspuns:

Imi plac toate cadourile in general, important este sa fie din suflet si de la o persoana dragawinking

| versavia a răspuns:

Orice cadou e binevenit.

| ////////////// a răspuns:

O da iubesc la nebunie bijuteriile, dulciurile florile, dar nu inteleg cum altii nu iubesc cadourile?

| Green a răspuns:

Eu le prefer pe toate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi prefera o imbratisare calda.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult florile si ciocolata, insa nici una dintre ele nu o pot purta mereu cu mine, asa cum pot purta o bijuterie. ultimul cadou pe care l-am primit anul trecut de ziua mea a fost chiar o bijuterie cu adevarat speciala: http://www.argintarie.ro/......260-p.html