| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am 12 ani si imi place una dintre fetele cu care ies afara.Nu sunt singurul admirator si acel cineva care o place vrea sa se bage cu ea.Eu m-as baga inaintea lui dar ma gandesc sa nu aiba aceleasi sentimente(adaug ca intr-o seara era frig si ne-am luat in brate). Ce sa fac sa ma bag cu ea sau sa ramanem doar prieteni foarte buni(nici nu vreau sa stric prietenia).

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ia-o incet... da-i de inteles ca o placi dar nu-i spune direct, sa vezi daca iti raspunde provocarii.ar fi fain sa repetati scena cu luatul in brate, momente din astea mai``intime`` sh apoi slucrurile o sa mearga de la sine

| TąNyą a răspuns:

Nu te "bagi" cu ea ci esti cu ea. Hmm vorbeste cu ea intreab-o daca simte ceva pentru ca tine si daca raspunsu e pozitiv de ce sa nu fi cu ea? spune-i ca si tu si cine stie poate relatia va dura mult

| buubi a răspuns:

Despre cine`i vorba nebunulerolling on the floor? madalina?

| idc a răspuns:

Am si eu un coleg care are 12 ani sh il cheama ady...laughing... ce coincidenta.De fapt il cheama Adrian dar noi toti ii zicem ady

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea sa o intrebi cand sunteti singuri daca ea te place si daca da intreab-o daca vrea sa fie cu tine daca nu vrea fi cu mine ca si eu am 12 ani dar sunt din bacau cautama la adresele de mess andreea_layzy_town si andreea_pustoaica2009 bagale doar daca ai nevoie de sfaturile mele

| lav_8132 a răspuns:

Madalina?

nebunule.laughing
bv bianca