| k3zZar a întrebat:

Am 13 ani si cred ca de ceva timp am chestia asta si de-abia acum sesizez. Testiculele mele sunt cam lasate si mici, pentru ca am si pielea lasata. Ma ajutati va rog?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi nu te putem ajuta, pentru ca nu suntem medici.
Ajutorul real, il poti primii doar de la un medic specializat. Recomand un endocrinolog care sa te consulte si eventual sa-ti faca analize medicale, in urma carora se poate pune un diagnositic si primii un tratament.

| Plato a răspuns:

Ia-ti chiloti cu push-up.
Cu ce sa te ajutam?

| shrink a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? sa ti le ridici? oricum ti a luat 13 ani sa ti dai seama ca ai de ceva timp "chestia" aia