| itsmebitches a întrebat:

Salutare!
am 14 ani, sunt in clasa a8-a si imi place de o fata...
ideea e ca sunt nou in clasa si ea stie ca imi place de ea numai ca nu stiu daca ii place de mine.
si cum nu am mai stat cunicio fata inainte nu am idee cum sa o intreb. imi puteti da va rog niste idei?
Va rog cer seriozitate!

4 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Zi ca vrei sa-i spui ceva si du-o intr-un loc decat voi. E simplu. Si acolo ii spui ce ai de zis. Daca e reciproc o intrebi daca ar vrea sa fie cu tine, daca nu te place treci peste. Scurt si la obiectwinking.

| Katoteshika a răspuns:

Incearca sa va cunoasteti si sa devaniti amici apoi vezi daca aveti despre ce vb, complimenteazo, zabestei, fa glume in preajma ei erc.
si daca ea nu da nici un semn pune pe cineva sa c=vada daca ei ii place de tine

| itsmebitches explică (pentru Katoteshika):

Si cum sa o intreb daca vrea sa stea cu mine/sa fim iubiti?

| Katoteshika a răspuns:

Mai intai trebuie sa va cunoasteti apoi sa vezi daca aveti ceva in comun si daca iti mai place de ea dupa...
apoi o intrebi ce crede ea despre tine si vezi daca si ea te place
cred ca ar trebui sa astepti un pic doua sapt cel putin sa vada cum esti tu in realitate