| ProSystem a întrebat:

Salutare!
Am avut parte de un accident in timpului actului sexual, si anume, s-a rupt prezervativul.
Am luat contraceptiva de urgenta dupa aprox. 40 de minute; problema e ca ziua urmatoare (dupa 24 de ore) e ziua ovulatiei (cu fertilitatea cea mai mare).
Ce sanse as avea sa raman?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai luat pastila de urgenta nu mai ramai gravida.

| Ely1234567 a răspuns:

Nicio șansă dacă ai luat pastila de urgență

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Era clar ca ramaneai nu? Daca isi si daduse drumul in tine... frate dar voi nu ganditi deloc cred ca o sa ma dau cu capul de perete ori de cate ori citesc o asa tampita intrebare.

| RoxRoxyyy a răspuns:

Nu ramai deoarece ai luat si pastila de urgenta si din moment ce nu ovulatia nu a avut loc sansele sunt 1 la 1 milion deci nule.