| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am cunoscut o fata acum o saptamana. O iubesc si imi pune semne de genul ":*". Mi-a zis aseara ca se gandeste la mine si ca s-a apropiat enorm de mine. Si eu ii spun ca tin mult la ea si ii intorc emoticoanele. Voi credeti ca ma iubeste si ea?

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vorbe în necunoştinţă de cauză.Se poate. Dacă te-ai apropiat mult de ea şi spune că te iubeşte, e adevărat.Nu îi pune sentimentele în joc.Şi nu îi spune că o iubeşti dacă nu simţi asta.Mai bine lasă să spună asta cineva care o simte.

| ℓαυяα a răspuns:

Intr-o saptamana nu ai cum sa o iubesti, si nici ea pe tine. poate v-ati atasat unul de altul, tineti unul la altul, dar iubirea vine in timp.

| iubesc a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa iubesti intr-o saptamana, iubirea vine in cl putin o luna/doua. Poate doar incepeti cate un pic sa tineti unul la celalalt. Spune-i ce simti cu adevarat, nu vrajeli si roag-o pe ea sa fie mai serioasa.

| d3javw a răspuns:

O iubesti pe mess?

| schajuman1344 a răspuns (pentru d3javw):

Sigur ca nu. happy Vorbim si la telefon, iar pe langa asta am mai si iesit.

Răspuns utilizator avertizat
| lauraroxi a răspuns:

Da, TE PLACE, ca nu are cum sa te iubeasca si nici tu!
Iubirea vine pe parcurs...

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Pai bai frate, relatia e deja serioasa daca tia trimis emoticoane. Eu zic sa actionezi rapid si sa te insori cu fata asta! Cine stie cand iti va trimite urmatoarea fata emoticoane pe facebook?

| JackWolfskin a răspuns:

Treaba e simpla, ea te iubeste asa ca FUCK her...but gently

| an0NiMuSred a răspuns:

Iubirea se castiga cu timpu, dupa cateva luni o sa iti dai tu seama daca te iubeste sau nu si mai lasa-ti dracu iubirea asta de pe mess/facebook ca e o mare prostie, o sa ajungeti sa faceti copii la imprimanta, semnu ":*" e un simplu semn, ea ti-l trimite tie dar in spatele monitorului nu poti sa stii ce face

| schajuman1344 a răspuns (pentru an0NiMuSred):

Multumesc pentru raspuns. Aa, si inca ceva "lasa-ti" se scrie "lasati".