| ToTuleOK a întrebat:

Am o mica curiozitate.O intrebare pentru fete.
spuneti-mi 3 lucruri care le gasiti sexy la un baiat?
Cel mai interesant raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Scrabby a răspuns:

1. zambetul
2. ochii
3. daca stie cu adevarat ce inseamna sa te porti cu o fata happy funda? happy

| Aikon a răspuns (pentru Scrabby):

Ce ti se pare asa sexi la : " 3. daca stie cu adevarat ce inseamna sa te porti cu o fata funda? "?

| Scrabby a răspuns (pentru Aikon):

Mda... pai eu am spus ce`mi place mie la un baiat... nu ce gasesc sexy la el, nu conteaza ce a cerut ToTuleOK, ideea e ca trebuia sa spunem ce gasim noi atragator la un baiat. cam asta era ideea, iar eu am spus.

| ToTuleOK explică (pentru Scrabby):

Bine spus!

| Scrabby a răspuns (pentru ToTuleOK):

Mersi happy

12 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

1.ochii
2.vocea
3.sa aiba momente cand se simte ca un copil blushing adica sa nu ii fie rusine sa........ne aruncam pe iarba in parc, de ex. big grin intelegi tuwinking

| ReeaAndreea a răspuns:

Pai sexy. Nu poti sa zici ca e sexy un baiat romantic sau care stie sa se poarte cu o fata thinking Sexy tine de atitudinea lui si de felul in care arata : Cum zambeste, daca isi musca buza de jos, gropitele pe care la face in obraji, felul in care sta, se misca sau merge, privirea... Asta ar insemna sexy... nu " ochii, cum se comporta cu o fata " thinking

| AnElIkE a răspuns:

Corpul, vestimentatia si felul lui de a fi intr-un mod bun ma refer

| Crazydyana a răspuns:

1.ochii lui(de preferat fetelor, din cate stiu eu le plac cei cu ochii caprui si albastrii)
2.zambetul si musculatura(putin de tot)
3.sa fie o fire mai romantica adica nu neaparat alintari dulci, dar asa prin sarutuile sale, prin atingeri
happy

| OchiiAlbastrii20 a răspuns:

1. Zambetul lui :X
2. Sa fie (un pic) bine-facut.hee hee
3. Sa fie romantic. :*

| mariaalexa02 a răspuns:

Sa aiba un corp lucrat
zambetul
sa ma aprecieze

| BruP a răspuns:

Sa aiba testicule in talpa

| AnduTzzzu a răspuns:

Frate e deja stiut!
1big grinac ai simtu umorului!
2:Musculatura (majoritatea vor baieti mai facuti)
3:Sa stie sa o faca fericita(nu la ce va ganditi voi adica sa fie fericita cu el)