| ToTuleOK a întrebat:

Salutari asi avea o intrebare pentru fete.
Spuneti-mi 5 lucruri care va plac la un baiat.

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

1) Simtul umorului
2) Sinceritatea
3) Zambetul
4) Bunul simt
5)Ochii

| amoremioX a răspuns:

1)Chipul
2) Atitudinea
3)Inteligenta
4) Vestimentatia
5)Bunul-simtwinking

| Amalia2305 a răspuns:

Iti fac un top 10 pentru cazul meu :
1. zâmbetul ( mai ales dacă face și gropițe în obraji blushing love struck )
2.simțul umorului
3.să fie insistent ( nu exagerat )
4. buna educație ( +bunul simț)
5.inteligența ( nu neapărat să fie foarte bun la școală, ci să-i "meargă" mintea )
6.comportamentul
7.ochii
9.puțină timiditate ( nu exagerată)
10.Personalitatea și aspectul fizic

| raluk27 a răspuns:

1.caracterul
2.studiile
3.profesia
4.aspectul fizic
5.educatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Aspectul fizic ( nu exagerat, dar sa fie simpatic)
2) Sufletul
3) Personalitatea
4) Caracterul
5) Sinceritatea

Răspuns utilizator avertizat
| soricelulRulz a răspuns:

-sinceritatea
-simtul umorului
-aspestul (adica nu neaparat sa fie o frumusete dar macar sa fie ingrijit )
-bunul simt
-istetimea

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

1. Comportamentul
2. Caracterul
3. Sinceritatea
4. Aspectul fizic
5. Inteligenta
... si lista ar putea continua pentru o funda!winking

| QuaresmaRicardo a răspuns:

Ce naiba iti bati ma joc de oameni, daca vrei sa-ti bati joc du-te nu stiu, sa scrii pe TPU da in alta parte. Eu draga mea daca vrei sa iti dau o parere nu trebuie sa fie ca asta care a postat aici, sa fie responsabil, destept cu bani si sa aiba paduchi si pentru tine

| ToTuleOK explică:

Daca tu te consideri o femeie bafta la f...t

| BubuMaya a răspuns:

Eu cred ca conteaza destul de mult si fizicul, dar multe dintre fete se axeaza mai mult pe caracterul si sufletul baiatului..adica poate sa fie 'fat frumos" dar daca e misogin si dobitoc nu prea conteaza cum arata..deci sa spun si eu ce imi place,, in primul rand sufletul, caracterul, ochii, buzele si normal sa nu minta.

| kidaa15 a răspuns:

Cel mai important eu cred ca este sufletul. dupa mai vorbim de aspectul fizic ( mai ales ochii. iubesc ochii albastrii) si sa aiba un zambet frumos big grin Mie imi mai plac baietii gelosi ..nu stiu de ce.dar sunt tare draguti cand sunt gelosi blushing Sa aiba cei 7 ani de acasawinking Sa sarute bine love struck:* ..si nu mai am idei.winking

| bianca_2668 a răspuns:

1) Comportamentul
2) Simtul umorului
3)Bunul simt
4) sufletul
5) aspectul fizic- adica sa fie curat si ingrijit