| dirtydancer700 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Ce il face pe un băiat sexy după părerea voastra?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stilul vestimentar, mirosul (parfum) si cel mai important atitudinea, felul de a fi, increderea in sine, simtul umorului, masculinitatea.

| RAY a răspuns:

Vorbesc din cercetari asupra unor subiecti de sex masculin si ceea ce au afirmat femeile despre ei
ar fi cam asa?
Inalt, bratele mari, vocea groasa,mirosul=feromoni,fara burta,s-a observat ca fetele prefera un barbat cu barba la ovulatie si la menstruatie fara barba, desigur ca si fata conteaza,cele late, masculine atrag femeile la ovulatie, cele mai rotunde, feminime atrag femeile la menstruatie, fetele sunt mai complicate ca fizica cuantica, foarte complexe, chemi niste femei la ovulatie vs menstruatie vezi rezultate diferite

https://www.youtube.com/watch?time_continue=166&v=yApOBG3dlb4
https://teoria-big-bang-teoria-evolutiei-2020.blogspot.com/......cerea.html

| SilentRain a răspuns:

1.Abdomen cu patratele
2. Ochii
3. Vocea
4. Abdomen cu patratele
5. Abdomen cu patratele
6. Abdomen cu patratele
7. Abdomen cu patratele
8. Abdomen cu patratele
9. Abdomen cu patratele
10. Abdomen cu patratele big grin

| Lule a răspuns:

Greu de spus...depinde care este punctul lui forte, adica la unul poate fi sexy zambetul, pe cand la altul te poate atrage privire, ochii...depinde ce iti atrage atentia prima data

| TsunadeSama a răspuns:

Inteligenta.winking

| RAY a răspuns (pentru TsunadeSama):

Inteligenta nu poate declanșa atractia sexuala, e imposibil biologic asa ceva, te asteptam in loborator sa si demonstrezi asta

| TsunadeSama a răspuns (pentru RAY):

M-ai verificat tu sa stii ce-mi declanseaza?

| RAY a răspuns (pentru TsunadeSama):

Da

| TsunadeSama a răspuns (pentru RAY):

Mi-a placut aia cu ovulatia si menstruatia, cu formele fetei in functie de perioada. laughing Nu m-am gandit niciodata ca am nevoie de un barbat cu doua fete, eu evitam oamenii de genul.

| RAY a răspuns (pentru TsunadeSama):

Cand un om aprecieaza inteligenta este si el inteligent