| Nibichan a întrebat:

Intrebare pentru fete care a fost cel mai interesant lucru care vi la spus un baiat?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Când vorbesc cu cineva scot numai cuvinte idioate pe gură. Mă prostesc de tot.
Nu sunt eu cea mai comunicativă persoană de pe pământ, însă, când am vorbit acum ceva timp cu un tip, despre relății, chestii stupide oricum, mi-a zis că el nu se uită la fetele cu sânii mari.
Eu am rămas ceva gen "şi, de ce ar trebui să-mi pese?" cu o față "stupid face".
Bine, eram puțin șocată, adică nu aveau nici un sens cuvintele sale, aşa că i-am spus că nu mă interesează şi am plecat.

1 răspuns:
| Anca4747 a răspuns:

Ca stie sa vorbeasca si sa scrie corecthappy