| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica dilema... ce sa fac sa fac dragoste cu o fata? am mai facut de 2 ori dar cu unele "care traiesc din asta" laughing dar ea nu e chiar asa... stam seara de seara pe afara vorbim o tin in brate dar parca imi e greu, sau mai degraba rusine sa o intreb big grin. Daca o invit la mine intr-o seara la un film s-ar putea inchega ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e chiar asa dar vad ca tu vrei o sa faci asa. Daca ai tinut-o de 2-3 ori in brate crezi ca esti indreptatit sa ii dai jos pantalonii?

| Dariusuu a răspuns:

Băă, tot ce-i posibil.

Invit-o să vezi ce zice. Dacă e uşuratică se va culca cu tine la prima ocazie iar dacă are ceva în cap atunci te va refuza tandru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai zis cati ani are ea, si cati ani tu, instigarea la relatii sexuale cu minori este ilegale, la fel ca si practica care vad, te cam omoara cu zile.

Unor fete nu le place la baieti acasa, iesiti mai inainte in oras la un suc, o cafea, apoi s-ar putea sa te razgandesti.

| NameHarris a răspuns:

Acuma nu ii fi asa nebun sa o intrebi tu vrei sa facem sexlaughing) convingeo incearca sa o exciti si isi va da seama ce vrei sa faciwinking si poate va aceptahappy

| CosminCornel a răspuns:

Baga-i mana la fofoloanca (veverita). O sa ii placa si asa o sa faci si dragoste cu ea.