| alex055 a întrebat:

Doar ce mi-am facut o prietena si noaptea cand stam pe afara si ramanem amandoi nu prea vorbim, doar, ea sta la mine in brate si ne sarutam, vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Ursulet2019 a răspuns:

Buna! Prima data fa o sa vorbeasca despre ea, pe subiecte diverse(ce muzica asculta, ce filme ii plac-poate vedeti unul impreuna, despre ce asteapta ea de la un barbat... orice)-te poti uita pe Youtube la,, fara sens tv"-e un canal foarte tare al unui psiholog care da sfaturi foarte buna in legatura cu relariile de cuplu. Incearca asta! Sper sa mearga si sa comunicati mai mult! Funda?happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vreo idee sa ce ca n-ai intrebat nimic

| Donsavas a răspuns:

Ce ai vrea sa faca? Face si ea ce simte.

| asdf2kpower a răspuns:

Ce nu-ți place? dă mi-o mie dacă nu-ți convine.

| Shinderiu a răspuns:

Fa-o sa rada, intreab-o chestii ca sa știi mai multe despre ea. Adică vorbiti.

| Mariuss134 a răspuns:

Încearcă să o faci sa vorbească despre ea, dacă o deranjează ceva în ultimul timp, poți face și glume care sa mai înveselească atmosfera.Si sunt videoclipuri pe YouTube în care se vorbește despre asta.