| Catalin12John a întrebat:

Salutare. Am o nelămurire.
Cand fac dragoste cu iubita mea nu reușesc sa o satisfac tot timpul, am reușit doar de câteva ori sa ii provoc orgasm, în 2 luni și e frustrant sa știu ca nu ii pot oferi plăcere, decât doar de câteva ori. Orice încerc sa ii fac nu prea îmi iese...
Oare e posibil ca o fata sa iti dea papucii dacă nu reușești sa o satisfaci mereu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-i un preludiu foarte-foarte bun care sa-i produca macar un orgasm clitoridian INAINTE sa incepi partida sexuala cu penetrare si jumatate din satisfactie este garantata.
Daca organul tau nu este suficient de dezvoltat, poti folosi un falus din magazinele de sex shop, care poate completa munca ta si ii produce satisfactie si orgasm vaginal.

| mihai69 a răspuns:

Fă-i un oral până strigă de plăcere, abia apoi treci la treabă.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa te părăsească.

| Aditu94 a răspuns:

Problema e ca te stresezi prea mult,in mod constant si nu e ok. Sfatul meu este sa fii mai relaxat,mai linistit,sa nu te grabesti,sa dai sens fiecarui detaliu, sa mentii focul pasiunii si sa il alimentezi frecvent. Frumos este ca atunci cand esti calare pe situatie,dupa ce ai terminat o runda si ai adus-o la orgasm si iti dai drumul, sa urinezi,s-ao speli,sa o stergi,apoi o pauza,dupa ce faci acea pauza cu ea de a mai face sex,poti i acel timp sa o mangai,sa o saruti,sa vorbesti cu ea,iar fata in acel timp sa te provoace prin senzualitatea ei,iti atinga penisul, sa iti faca oral, cate putin in reprize, sa continuati cu sarutarile si usor usor ti se scoala si poti sa dai curs mai departe. Daca vrei sa te tina actul mai mult poti sa o iei usor usor de tot, sa nu grabesti, femeia are nevoie ca momentul sa fie intens..Orgasmul apare la femei si prin a fii mangaiata, sarutata, fara a implica contactul sexual fizic, doar gandul catre ea te poate ajuta..totul pleaca de la psihic. Gnadeste in acel moment la sanii ei,ce ai putea face cu ei,gandeste-te la pasarica ei si la alte lucruri de acest gen si ai sa vezi ca nu vei mai avea probleme de acest gen. Faptul ca nu iti iese este ca nu te concentrezi,nu te focusezi pe,iti zboara mintea in alt loc, probabil o faci pe graba ca nu cumva sa vina cineva peste voi, ori te alearga cineva de ti se taie filmul. Femeia/Fata daca te iubeste cu adevarat, nu te va lasa pentru nimeni altcineva si nu te va lasa pentru o disfunctie erectila, va cauta solutii cu tine, alaturi de tine incat sa va fie bine la amundoi. Fii mai increzator in tine si in fortele tale proprii..masturbeazate,joaca-te cu madularul in timp ce te uiti la poze cu fete indecente, in timp ce gandesti ce iai putea face ei. Uite un site cu poze cu fete dezbracate in diferite ipostaze : https://www.elitebabes.com/. Sper sa iti fii fost de folos.