| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. De ceva timp sunt împreună cu o fată, dar avem mici probleme. De fiecare data când facem dragoste nu reușesc sa o satisfac, ea se simte foarte aiurea când nu reușesc sa o satisfac și mi-a spus ca e posibil ca atunci când nu îți satisfaci iubita ea sa iti dea papucii.
Acum stau sa ma gândesc la o problema, am avut o iubita în urma cu 5 ani și era cât pe ce sa fac nuntă, dar ea m-a părăsit cu câteva luni înainte de nuntă, iar acum stau și ma gândesc poate ea m-a părăsit tocmai pentru ca nu reușeam sa o satisfac. Acum caut tutoriale pe net cum sa iti satisfaci iubita. Prostia mea e ca m-am ținut virgin pana la 25 de ani, acum am aproape 30 și nu știu cum sa satisfac o fata ☹️
Cu fosta iubita nu mai țin legătura, dar ma gândesc la treaba asta cum as putea sa fac sa o pot satisface, ca în multe privințe nu știu sa satisfac o fata, pentru ca își pierde excitația aproape de fiecare data când încerc sa o fac sa se simtă bine.
Ce as putea face? Cum as putea reuși?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fai sex oral pana o termini, baga acolo botul și fa excertiti cu limba, invata cum sa satisfaci o femeie, sunt cărții care te învață, tutoriale pe net, faza cu erectia exista geluri, fa și tu un efort

| Hammurabi a răspuns:

Asta e ca și cum ai întreba cum ai putea reuși să cânți ca Elvis. laughing
Cred că ține de talentul, sensibilitatea și "îndemânarea" fiecăruia. Nu cred că se poate învăța așa ceva, pentru că nu sunt niște gesturi sau mișcări mecanice pe care să le repeți sau să le faci după manual.
Și nu doar performanța fizică îți asigură reușita. Altfel, toți sportivii ar fi cei mai mari loverboy. Ceea ce nu e deloc așa.
Probabil cea mai bună metodă e să "exersezi" cât mai mult.
Faptul că ai stat "pe uscat" până la 25 de ani nu e deloc în favoarea ta.

| VoidEternal a răspuns:

E important sa comunice și ea. Multe fete doar au pretenția să știi totul, dar în primul rând ea trebuie să îți zică ce și cum ii place, că doar nu toate femeile sunt și simt la fel. Comunicați înainte și în timp ce. Poate o sa fie mai ciudatele primele 2-3 dați dar după ce îți e foarte clar ce trebuie făcut o sa fie mult mai bine.

| helpforyou a răspuns:

Pai daca esti impreuna cu o fata, stai de vorba cu ea sincer si spune-i ca iti doresti foarte mult sa ajunga sa ii placa sexul cu tine, dar tu nu prea ai idee cum poti sa faci asta. II ceri sa te ajute sa ii cunosti corpul mai bine. Daca te iubeste si vrea sa fie cu tine, in mod sigur o sa ajungi la rezultatul dorit de ea.
.
Ce este pe net s-ar putea sa nu se potriveasca cu dorintele ei.

| Catalin12John a răspuns (pentru helpforyou):

Nu știu exact ce sa cred ca ea îmi spunea azi ca pe viitor poate voi găsi o fata care sa se potrivească cu ceea ce știu eu în momentul de față.
Chiar nu știu ce sa mai fac... Simt ca o iau razna și asta pentru ca eu la aproape 30 de ani nu știu cum sa satisfac o fata crying
Daca iubita ma părăsește parca ma bate gândul sa merg la curve poate învăț ceva de la ele crying

| helpforyou a răspuns (pentru Catalin12John):

Posibil sa mergi la curve, da poate aduci o"surpriza" de acolo.

Cel mai bine inveti incepand sa o asculti si sa o urmaresti pe ea in momentele intime. Daca reusesti asa, atunci sigur o poti satisface.

| VoidEternal a răspuns (pentru Catalin12John):

In niciun caz nu vei învăța ceva de la ele. Îți riști sănătatea și îți pierzi timp și bani de pomană.

| Adelin0114 a răspuns:

Asta trebuie sa vb cu ia gen inteabo ce i place poate mărimea penisului nu-i destulă pentru ia sau durata poate preludiul nu-i făcut bine asta decât ia poate să-ți spuna