| whodatboy36 a întrebat:

Salutare. Vin cu o problema.

Intre mine si prietena mea este o tensiune sexuala continua pe care nu prea putem s-o controlam. Este ceva inimaginabil de puternic deoarece suntem foarte compatibili unul cu altul.
Desigur, am facut sex pana acum, dar de foarte putine ori. Problema este ca parintii ei sunt acasa mereu si parintii mei la fel. Nu prea merge nici scuza cu "dorm la o prietena" la ea. Amandoi suntem majori 20 respectiv 18 ani, dar ea are niste parinti foarte restrictivi. Am incercat sa ne-o tragem in masina, dar am o masina micuta si nu prea merge.

Vreau sa va intreb daca exista vreo modalitate sau un loc in care eu si iubita mea sa facem mai mult sex fara sa ne deranjeze nimeni. Exista ceva de inchiriat prin Bucuresti pe tema asta? Nu veniti cu glume proaste sau cu sfaturi precum "incercati baia de la restaurant". Este o problema serioasa si chiar vreau sa aud niste sfaturi pe tema asta. Suntem tineri si ne place sexul, cam asta e tot. Nu avem unde sa o facem. Si cu banii stam cam prost. Nu vreau sa inchiriez o camera de hotel si sa stam doar ziua acolo deoarece ea noaptea trebuie sa fie acasa. La mine acasa pot sa o aduc, dar constant sunt parintii acasa si sunt curiosi de fel, pot sa ma trezesc oricand cu ei in camera sa ne intrebe daca ne e foame.

Răspuns Câştigător
| ĂlaGrasu a răspuns:

Salutare. Legat de faptul ca stai cu parintii, no worries... Eu am 3 case: A lui buna-mea, a alor mei, si a ei, deci nici eu nu stau singur, si te inteleg...

Sincer sa iti spun, cea mai mare libertate sexuala am avut-o cand ne-am mutat singuri in chirie. Gasisem o chirie la 700 de lei in Timisoara si munceam amandoi. Asa ca... daca va iubiti tare tare si inca nu sunteti cu scoala si astea, incercati sa va luati un loc al vostru.

Asta, sau varianta 2: Ia-l pe taica-tu de-o parte, si fii barbat. Spune-i ca vrei sa petreci si tu mai mult timp cu prietena ta, si ca ai nevoie de ajutorul lui sa vorbeasca si cu maica-ta. A fost si el de varsta ta si stie cum e, deci nu-ti fa griji laughing.

In general, inainte sa ne mutam, si si acum se intampla cel mai des la ea acasa... Ai ei stiu ca noi "ne-am pus sa dormim" (avantajul e ca ea mai doarme din cand in cand dupa-amiaza si a mers povestea asta), si na. ne facem treaba cum zice Ombladon "F*t cu-amortizor sa nu deranjez vecinii"

La noi s-au obisnuit deja si bat la usa toti inainte sa intre. (2 surori si parintii), si noi cum ne facem treaba in liniste, cand auzim ca bat la usa, ne oprim, ca si cum am dormi laughing

Iar in caz ca nu bat la usa... well, isi asuma laughing Suntem majori amandoi impreuna de 5 ani, deci oricum cam stiu...

Oricum, de cele mai multe ori inchidem usa cu cheia ca sa eliminam chiar orice risc... Pe noi ne mai ajuta si faza ca are un caine care stie sa deschida usa, si noi o mai inchidem si sub pretextul asta.

Si ai tai stiu, nu-ti fa griji laughing

Nu stiu ce sa zic. Multa bafta sa ai, si daca nu vrei ceva serios cu fata, doar frichi frichi, cauta-ti alta fata mai dispusa.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi la tine. La 20 de ani m-as cam mira sa intre ai tai in camera fara sa bata la usa, fara sa se gandeasca ca ati vrea si voi sa aveti intimitate. happy Cea mai buna solutie e sa va vedeti la tine. Cand ajungeti va faceti ceva de mancare, ca nu aveti 3 ani sa va faca parintii, si apoi stati in camera. Daca te temi asa rau, ori nu faceti asta de cateva dati ca sa se obisnuiasca si parintii cu faptul ca aduci acasa o fata, ori o faceti dar ramaneti si voi mai imbracati, in caz de ceva, spuneti sa astepte putin, va aranjati hainele si apoi sa intre. happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca aveți probleme de acest fel și vreți sa fiți unul lângă celalalt sa faceți sex cand vreți si nu vreti, de ce nu va casatoriti? In aceasta situatie nu va mai poate deranja nimeni de la a face sex când vreți voi.

| Goete a răspuns:

La 20 de ani traiesti cu parintii? si nu le poti spune inainte de a intra cu ea in camera sa nu te deranjeze? E cea mai simpla solutie. Sau pune un zavor ca cele de la baie pe usa camerei

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru Goete):

Dar tu crezi că băieții de 20 de ani au situația financiară astfel încât să se mute singuri? Trăim în România... E ceva cât se poate de firesc. Ciudat ar fi dacă ar locui singur.

| Goete a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Eu personal NU traiesc in Romania - si din cate aud pe aici, noroc ca nu.
Adica daca lucrezi de ce sa nu ai bani?