| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Am o seara destul de dificila si am nevoie sa vorbesc cu cineva, sa-mi pun ordine in ganduri, sa primesc un sfat, sa ma asculte cineva.

Daca se ofera cineva, multumesc happy

9 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Gandeste-te daca peste 5 ani va mai conta ceea ce ti s-a intamplat acum! Daca va mai conta atunci e bine sa te sfatuiesti cu cineva acum!

| neutrino a răspuns:

Toata lumea doreste sa te ajute. Asteptam! Nu uita sa ne spui si ce varsta ai.

| sirisacm a răspuns (pentru neutrino):

Bine punctat laughing

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Nu cred ca vrea in public happy

| EddiWeed a răspuns:

Ia zi care e problema

| Albãstriţaxx a răspuns:

Da add : mara_blablabla10, sper ca o sa te pot ajuta :*

| Maryo1o1 a răspuns:

Buna.Cred ca te pot ajuta eu deoarece am trecut prin multe situatii dificile pentru mine daca vrei tu sau oricine altcineva care are nevoie de un sfat sau sa fie consolat/a dati-mi add la id asta de mess: maryo_maryo_95

| VanessaTya a răspuns:

Buna, nu stiu ce ti s-a intamplat, dar as putea incerca sa te ajut, s-au cel putin sa vorbim, poate asa te vei simti mult mai bine. Tine minte : DON'T WORRY, BE HAPPY. laughing)

| Azazaa a răspuns:

Add : justalexaa si putem vb:*