| bebitza a întrebat:

Vreau si eu sa vorbesc cu cineva...sa im descarc sufletul in fata ciuva, s primesc si eu un sfat, o pareare sau macar sa ma asculte...
unde gasesc aceea persoana?
la mine in oras nu este cabinet psihologic iar de cel de la scoala nu se pune problema
am nevoie de ajutor fiindca ma simt foarte dezorientata si nu mai stiu pe ce drum sa o apus desi am doar 18 ani
va multumesc anterior pentru orice sfat

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Dc nu incerci sa stai d vb mai intai cu parintii tai, cu prietenii p care ii ai sau cu fratii tai?
daca as fi in situatia ta eu as apela in primul rand la parinti deoarece stiu ca orice as face ei ma vor iubi si vor fi alaturi de mine mereu.si avand in vedere ca sunt maturi au trecut poate si ei prin mom prin care treci tu acum.eu zic ca ar fi f bine daca ai sta d vb cu mama si tatal tau despre asta.trebuie doar sa le zici ce ai scris aici si sa vezi ce vor zice.

| Anecherry a răspuns:

D3vyl_gatyta e id`ul meu; intra si vorbim.

| 16.laura.16 a răspuns:

Un preot?

| silverfaith a răspuns:

Cristi_silver_star@yahoo.com (Lucrare scrisa despre Pshiologia copiilului tau si a adolescentilor. trecerea de la adolescent la adult [titlul unei lucrari scrise de mine]) cred ca poti sa vorbesti cu mine

| Boo a răspuns:

Lety_yo15.happy

| PaulW a răspuns:

Eu sunt foarte bun in ceea ce priveste psihologia te sfatuiesc eu intra pe marosanpaul@yahoo.com si intreaba-ma orce vrei si iti voi raspundewinkinghappybig grin

| adellyna a răspuns:

De ce nu vorbesti cu parintii tai? Ei te vor asculta mereu si iti vor da cele mai bune sfaturi happy

| lian a răspuns:

Si eu am vrut sa ma descarc si cineva mi-a spus sa pun funia de gat tu nu fa asa lian