| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am sa pot o intrebare poate pentru unui i se pare penibili pentru alti nu eu astept pareri, orce numai sa fie bine pentru mine,
Daca faci "laba" odata pe saptamana ce se poate intampla? big grin

Astept raspunsuri! Multumesc!:-)

10 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

O laba la vremea ei, cum ar zice Badea. Daca ai peste 16 ani cand zic eu ca e ideal sa te apuci de asa ceva nu e nimic rau, iti mai eliberezi si creieru care e invadat de hormoni. Ce sa se poata intampla? laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Mai bine apucă-te de labă decât de scris.

| Dianaㄨ a răspuns:

Nimic. Nu se poate intampla nimic. Acum, depinde si cati ani ai...

http://educatiasexuala.ucoz.ro

Răspuns utilizator avertizat
| MetalForever a răspuns:

Ma,daca iti spun ca fac de la 10 ani si dau de vreo 6 ori pe saptamana? Nu patesti nimick waa.rolling on the floor))..Ba..te excitilaughing)))

| DaW a răspuns:

rolling on the floor nimic laughing

| Manuela18 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca faci o data pe saptamana, sa nu faci mai des ca poti avea probleme medicalewinking

| ParadoxRO a răspuns:

Daca faci des poti sa devii dependent, infertil n-ai cum sa ramai doar ca o sa ai chef de "laba", nu de sex

| irinel01 a răspuns:

Te simti foarte bine

| EuMarian a răspuns:

Am 16 ani happy si nu ma pot abtine cand imi aduc aminte de cevabig grin daca imi aduc aminte ca a trecut o saptamana ma excit eu vreau sa renunt ca ma si enerveaza.