| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare legata de relatia mea cu fosta prietena. Sa incep cu inceputul, am stat cu o fata cam 2 luni, si de vreao saptamana nu mai sunt cu ea... motivul ar fi ca neam tot certat asa zice ea. Eu inca tin la ea si am tinut tot timpul, (nu stiu si daca ea tine sau o tinut la mine... ) As dori sa imi spuneti cum as putea sa o recuceresc si sa nu dea gresii!
Vreau sa ma ajutati, am nevoie mult. Multumesc asemenea!

Dau funda!

3 răspunsuri:
| Piticoot18 a răspuns:

Spune-i ce simti clar si direct cand ai ocazia. Discuta cu ea serios si sa mai dea o sansa relatiei.

| CrsB a răspuns:

Ar trebui sa te intalnesti cu ea si sa ii spui ce simti.Vezi,daca si ea mai tine la tine, poate va impacati.Dar daca nu si daca o iubesti, las-o libera, sa fie fericita cu cine vrea happy

| Aallbbaassttrruu00 a răspuns:

Arata'i ca o iubesti. Acordai atentie. fa-o sa se simta iubita! încearca sa eviti orice fel de cearta cu ea. mai treci peste orgoliu sa da'i dreptate. Promitei un altfel de inceput. fa-o sa creada ca vrea sa-ti mai acorde o a doua sansa. fa-o sa creada ca pe tabla ei de sah tu esti regele. si cand o sa te iubeasca ai grija de ea si pretuiesteo. nu o face geloasa. spune-i tot ce vrea sa auda. daca tipa la tine tu nu tipa ci doar asculta. daca se supara repede incearca sa o calmezi. acordai toata atentia ta. fa-o sa simta iubirea si orice ai face sa nu o lasi singura! nu o parasii si fi alaturi de ea!