| andreeeew a întrebat:

Salutare. Am si eu o mica intrebare la voi.

Iubesc la nebunie o fata, fosta mea prietena, dar ea are momentan un prieten.cu care nu se intelege minunat (din cate imi povesteste, am ramas prieteni foarte buni dupa ce ne-am despartit). Si mi-a spus ca inca ma iubeste si eu i-am spus la fel, dar nu stiu cum sa fac sa se impace cu mine. Aveti vreun sfat? happy

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Vorbeste cu ea,ofera-i mici atentii, arata-i ca o intelegi, invit-o la plimbare.Demonstreaza-i ca tu esti mai bun decat celalalt.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai daca vb inseamna ca mai ai ceva sanse.plus de asta stai linistit ca, daca nu te-ar mai iubi nu ai fi u confesorul ei!
sfatu meu este sa vb cu ea de tema de impacare pana nu va fi prea tz!

| ionika17 a răspuns:

Cum se intelege "minunat cu prietenu" daca te iubeste pe tine(nu prea inteleg).Dar daca o iubesti, si te mai iubeste vorbeste cu ea (poate nu simte nimic pentru prietenu ei) si poate v-eti fi impreuna din nou! Bafta!

| andreeeew explică:

Multumesc tuturor happy