| Manuel86 a întrebat:

Salutare.am si eu o problema, ejaculez repede insa nu am o viata sexuala regulata, nu am facut-o de prea multe ori deoarece am niste probleme de sanatate si nu am o iubita.
Asta sa fie motivul ejacularii precoce, lipsa sexului regulat?
Va multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde și ce probleme de sănătate ai și ce înseamnă la tine ejaculare precoce...

| Manuel86 explică (pentru Azµre):

La cam 2, 3 minute cam asa, cu aproximatie...

| Azµre a răspuns (pentru Manuel86):

Lipsa experienței nimic mai mult, sunt sigur că nu e altceva de vină pe lângă faptul dacă nu cumva ai abuzat până acum cu masturbarea...

| Manuel86 explică (pentru Azµre):

sad Asa am ejaculat din totdeauna

| Azµre a răspuns (pentru Manuel86):

Câți ani ai?

| Manuel86 explică (pentru Azµre):

27, am boala wilson (este mai rara), o hemi pareza pe partea stanga, numai mana si picior si epilepsie, sad am destule

| NnDWtf a răspuns:

Da, asta e. Stai calm. Imi pare rau ca povestea ta se aseamana cu numele tau de aici.

| Shavoo a răspuns:

Atunci. incearca sa-ti faci o iubita... si usor, usor. vei persevera. Inainte sa ajungi la punctul culminant. opreste-te sau schimba-ti pozitia. si tot asa. Bafta!

| Manuel86 explică (pentru Shavoo):

Mda, am mai auzit asta...

| agent001subacoperire a răspuns:

SALUT SALUT!
Pot sa-zi doar ca te-ai masturbat prea mult si de accea ai Ejaculare peroce ia se trateaza cand iti vine sa-ti dai drumu Ia mana de pe ia sau daca faci sex skoateo Adica te aptii si faci asa 30 min 45 min Astea nu-s Vorbea de la mine ci de la un Sexolog o sa-ti revii maxim in 6 luni de zile Daca faci asa si Sex o data la 3 zile
Baftalooo big grin

| agent001subacoperire a răspuns (pentru agent001subacoperire):

Pot sa-ti zic doar ca te-ai

| Manuel86 explică (pentru agent001subacoperire):

Mersi, o sa incerc
insa ar fi o mica problema, daca imediat dupa ce o scot nu ma pot abtine si ejaculeza sau este posibil numai sa se frece de ea, partenera dezbracata si sa ejaculeze. Nu stiu daca ai citit mai sus, asa a fost dintotdeauna sad

| agent001subacoperire a răspuns (pentru Manuel86):

Salut revin cu un Mesaj
Daca te Masturbezi o data la 3 zile e de ajuns big grin
Si daca iti vine sa ejaculezi Oprestet e doar o senzatie ca-ti vine da asta e Doar in Pshicul tau big grin
Asa ca daca te masturbezi Fa o data la 3 zile Si daca faci asa Ejaculeaza si tu cam in 30 min Abtinete daca iti vine Oprestet ca doar nu mori big grin

Multa bafta O Sa-ti revii multi au fost ca tine si in 5 luni si ejacula in 22 de min big grin