| paul_5950 a întrebat:

Salutare.Am si eu o problema, sunt cam timid.Si imi place de o fata, am iesit odata cu ea la o plimbare, si am invitat-o zilele trecute sa mai iesim iarasi.Acuma insa nu stiu cum sa ajung la momentu ala in care ii spun ca o plac, si cum anume sa ii spun:-s. Puteti va rog sa-mi explicati putin cum ar trebui sa procedez, si ce ar trebui sa-i spun mai exact? Dati-mi exemplu de o astfel de situatie, sau un exemplu de dialog.Mersi! app am 17 ani

4 răspunsuri:
| Btf a răspuns:

Poti sa ii spui ceva de genu "sti.trebuie sa-ti spun ca mi se pare ca esti o fata chiar ft draguta. mi-ar place sa mai iesim p undeva.compania ta imi place.si plus de asta.ne intzelegem destul de bine nu?". cred ca o sa mearga.:*bafta!:*

| paul_5950 explică:

Ok dar am nevoie de mai multe detalii sad Un exemplu de dialog ceva.

| mika_4756 a răspuns:

La plimbare ii spui ca ii pari draguta... poate se prindewinking

| venerutza a răspuns:

Parerea mea de fata este ca nu conteaza momentul, ci felul in care i-o spui
daca o placi cu adevarat, atunci invit-o intr-un loc frumos si spune-i tot ce gandesti
sinceritatea si simplitatea sunt cele mai bune metode