| vladmarcea13 a întrebat:

Salutare, am și eu un stres, puteți vă rog să mă ajutați cu un răspuns la câteva întrebări? Am introdus penisul odată fără protecție și înainte cu 10 min ejaculasem în urma masturbării, dar n-am pătruns vaginul perfect, a fost foarte puțin. Partenera mea spune ca nu a simțit durere dar tot stau cu frica, ce e de făcut? Urmează să îi vină săptămâna asta, spune ca simte ca trebuie să vină.

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca esti sigur ca te-ai sters bine si in momentul penetrarii nu aveai lichid seminal secretat pe penis esti in siguranta.

| epurasu a răspuns:

Stai linistit, o sa-i vina menstruatia! Daca nu ai ejaculat in interior nu are ce sa se intample.Intotdeauna cu prezervativ.

| Violleta2022 a răspuns:

Greseala fatala, sa introduci penisul plin de sperma in vaginul fetei (chiar si 1 cm este suficient), fiind arhiscunsocut ca-i nevoie de 1 singura picatura de sperma, care s-a scurs involuntar din penis, direct in vagin, putand lasa fata gravida imediat. Unica conditie este ca ea sa fie in perioda fertila si sarcina este asigurata, fiindca ai facut exact ce trebuia sa o poti lasa gravida.

| gheorgenescu12 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da dar dacă partenera lui era încă virgină?

| Violleta2022 a răspuns (pentru gheorgenescu12):

Virginitatea a zburat la primul contact cu sexul vaginal, indiferent ca a introdus-o 1 cm sau toata.

| Emilian65 a răspuns:

Altadata sa fii mai atent cand faci sex dupa o masturbare si ejaculare cu 10 minute inainte. In situatia prezentata de tine eu, zic, ca este posibil ca iubita ta sa ramana gravida.

| Bobbi1234 a răspuns:

Nu te mai stresat. O sa fie bine. Nu s-a intamplat nimic?

| antonioger a răspuns:

Ai facut o mare greseala, trebuia sa urinezi intre cele doua evenimente. Daca scapi de data asta sper ca pe data viitoare sa stii.