| anonimgabriel a întrebat:

Salutare, as vrea si eu sa stiu de ce cand mangai sau dau cu degetull pe capul penisului simt o durere sau nu stiu poate e altceva, mersi!

3 răspunsuri:
| CheLoo23 a răspuns:

Cred ca la intrebarea asta am sa zic cauta pe google deja e prea incomoda intrebarea si raspunsul "prietenilor" va fi 1 destul de jignitor in fine bye happy

| TudorGamer a răspuns:

Pentru ca este sensibil dar daca este mangaiat cu o parte moale (limba, sanul) in cazul in care este vorba de sex! nu va durea! Sper ca te-am ajutat!

| Scarabeul a răspuns:

Pentru ca este cel mai sensibil organ al corpului uman aceeasi senzatie o simti si cand iti atingi si ochiulhappy