| Winners10 a întrebat:

Salutare. Cat timp am foat in liceu am avut o relatie mai apropiata cu o colega pe care o placeam mult, iar sentimentul era reciproc doar ca nici unul nu am avut curajul sa o spunem direct. Prin clasa a 11-a ea s-a mutat in alt oras mai mare cu familia, cu tot si mi-a parut nespus de rau. Acum pot spune ca oarecum drumurile noastre s-au intersectat din nou si datorita locului de munca am ajuns si eu in acel oras. Ar trebui sa ii scriu, sa vedem, poate iesi ceva frumos?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca mai degraba lipsa ta de implicare s-ar putea considera ca fiind o abordare anormala in cazul in care s-a ivit aceasta noua oportunitate. Altfel spus trebuie sa-ti aduni atat curajul cat si determinarea necesara pentru a-ti incerca norocul. Bafta! Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți, ca experiență. Prognoza mea, nu va ieși nimic. Dar ca să nu îți pară rău cândva că nu ai încercat, încearcă.