| Winners10 a întrebat:

Salutare. In liceu am avut o colega cu care ma intelegeam chiar bine pe care o si placeam, iar sentimentul era reciproc... eram destul de apropriati.
Inainte cu 1-2 ani de terminarea liceului ea s-a mutat in alt oras cu familia, intre timp am ajuns si eu in acelasi oras cu munca.
Intrebarea este: ar avea rost sa reiau legatura cu ea, sa ii scriu sa iesim la un suc ceva sa mai povestim si pe urma cine stie?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ar avea, căci dacă o mai ai în minte, poate fi la fel pentru ea.
Eu așa am făcut înainte să mă căsătoresc, am reluat legătura cu ea, după un an. Și iată.

| Emilian65 a răspuns:

Da, are rost sa iei legatura cu ea si sa reveniti la momentele placute pe care le-ati avut.