| Briannaa12 a întrebat:

Bună, fetelor! Astăzi as vrea sa vorbim despre fanteziile voastre. Ce fantezii aveți? Hai, cu sinceritate și curaj! Dacă sunt și băieți care le-au indeplinit anumitor femei fanteziile, sunt curioasa sa aflu care erau acele fantezii. Ii voi da fundița fanteziei pe care mi-ar plăcea și mie s-o trăiesc.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Mai. Ce mi-a plăcut și m-a și distrat totodată a fost când eram cu prietena mea în oraș, eram mai multe persoane la masă, vorbeam și acum na laughing dacă ea stătea lângă mine, eu ce sa fac? laughing Am început sa pun mana pe ea, a început automat sa se bâlbâie iar eu încercam sa stau serioasă laughing. Am ieșit după împreună la o "țigare" love struck.

| Briannaa12 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Ce curaj pe tine laughing) deși nu s nici lesbiana, nici bisexuala, mi-ar fi placut și mie sa patesc asta cu o prietena

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Briannaa12):

Nu încerca laughing tare îmi este ca te "convertești " laughing

15 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu am ceva cu sânii fetelor. Sa ii mângâi sa ii ling și sa ejaculez pe ei.

| Briannaa12 explică (pentru Sofer):

Si iti plac aia mari sau mici? Sau n ai preferința?

| Sofer a răspuns (pentru Briannaa12):

Medii. Nici mici dar nici foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac picioarele femeilor deci am ca fantezie footfetish, mi-ar placea sa o foot pe una între degetele de la picioare și să mă termin pe talpa/piciorul ei. deocamdată nu mi-o îndeplinit niciuna aceasta fantezie. laughing

| Briannaa12 explică (pentru anonim_4396):

Am avut un fost iubit cu fetisul asta, nu mi-a venit sa cred când am văzut ce puternic se activa numai când îmi vedea talpa laughing) Țin pumnii sa iti îndeplinească cineva fantezia laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Briannaa12):

Înseamnă că ai niste piciorușe seczybig grin nu se activă degeaba, multam fain laughing nu e nici o grabă big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am îndeplinit nimănui nici o fantezie.
Dacă cauți fete contactează-le pe supadeceapa sau inyourmind sunt singurele lesby de pe aici.

| Briannaa12 explică (pentru anonim_4396):

Nu caut fete. Chiar eram curioasa doar sa știu ce gândesc altele.

| Paul754880338 a răspuns:

Respect si ma inclin mai mult decat in fata unui fetish, feminitatea si demnitatea feminina, decenta in societate si lipsa inhibitiilor in intimitate a femeii.

| Silwian a răspuns:

Sex la prima întâlnire! Cel mai bun sex!?

| Briannaa12 explică (pentru Silwian):

Interesant.
Mie personal îmi place sa cunosc mai bine persoana, dar pot sa înțeleg și genul ăsta de placere.

| Briannaa12 explică:

Daaa, trebuie sa fie foarte excitant. Vreau. Gata, ție îți dau fundă rolling on the floor))))

| Briannaa12 explică:

PS: vad ca pana acum numai băieții au răspuns