| AEWPenta a întrebat:

Ce părere aveți de aplicațiile Tinder, Badoo în general cele de întâlniri?
Sunt bune de ceva? Toată lumea mi-a spus sa le instalez ca o sa găsesc acolo o grămadă de întâlniri dar sincer mi se pare o pierdere de timp.
Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant bune, trebuie sa arati bine lucrat la fizic si multe depravate vor accepta sa te violeze. Aia grasi sau slabi fara muschi nu au sanse pentru ca acolo umbla numai scarbe imputite

| gemeni6226 a răspuns:

Numai flirturi si atit nimic serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de poza/pozele pe care le pui. Ambele au un abonament lunar pentru a putea da like-uri cate vrei, sa vezi cine te place si altele. Zic ca sunt pierdere de vreme. Bani aruncati daca vrei sa-ti faci si abonament, versiunea gratis e ceva slabut.