| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, ce trebuie de facut daca intamplator s-a spart prezervativul in timpul actului sexual dar barbatul deja a ejaculat?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Daca el deja si-a dat drumu si se sparge ala dupa, si ajunge ceva sperma in vagin, ca, curge din prezervativ prin spartura, aia are 95 % sanse sa ramana gravida.

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ai 13 ani.
Nu mai pune întrebări de 16+ și nu te mai ia nimeni la mișto.
Multe noțiuni oricum nu le vei înțelege acum. Mai ai răbdare.

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Intelege f bine ca doar nu e beat sau drogat. Nu e greu sa inteleaga ce i-am explicat.

| Goete a răspuns:

Depinde. Daca a ejaculat in vagin si ea era in perioada fertila pastila de a doua zi sau hainute pentru bebe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg de ce zi de zi imi scrieti asa de arogant, eu am intrebat serios si am dorit raspunsuri serioase cu referire la asa ceva, si iertati-ma daca a sunat acest raspuns um pic cam agresiv, nu am vrut sa va jignesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pastila de a doua zi.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

"acum 6 ore | PandoraV a răspuns:
Pastila de a doua zi."

la 13 ani, mai bine ii explicam

exista o pastila, care se poate lua vreo 48h dupa actul sexual neprotejat, care face ca femeia sa nu ramana insarcinata
insa ATENTIE, nu se poate lua asa o pastila decat de doua ori pe... an
in plus, femeia aia o sa te urasca dupa aia, pentru ca in general, respectiva pastila o va face sa se simta rau

deci, a fost un citat din serialul "The Nanny", care era innebunita dupa promotii, dar... cand era vorba de prezervativ, atunci...
"prezervativul e singurul lucru la care NU te zgarcesti"

| Cozmea022004 a răspuns:

Asta e a nu stiu cata intrebare +18 de la tine laughing Nici macar eu nu stiu sa raspund la atatea intrebari

| An0nym0us123321 a răspuns:

Roagăte să fie băiat în caz de ai luat de la magazin prezervativ cu mașinuță