| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
Ce parere aveti de replica de agatat,, As vrea sa sarut buzele tale dulci de ciocolata"?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Oribilă, scârboasă! Dacă ai veni la mine cu o astfel de replica probabil ți-aș recomanda un psihiatru dar nu înainte să-ți dau una cu poșeta în cap laughing știu sunt amabilălaughing

17 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vulgară și se vede că e făcută. Iar când agăți, asta înseamnă primele cuvinte rostite de tine, dai cu bățul în baltă.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal explică (pentru NOOOONAME):

Hai ma, nu mai stie lumea de gluma in ziua de azi?
Poate nu e replica buna de agatat dar cat de cat e amuzanta.

| LordCristobal explică (pentru sadrian46):

De acord cu tine la ce ai spus in a doua parte a comentariului, dar nu as zice ca e neparat vulgara ci mai degraba putin amuzanta.

| Drimmero a răspuns:

E jalnica, iar asta vine din partea unui tip, eu cel putin nu as folosi asa ceva in veci iar o femeie normala ti-ar da flit, s-ar simti jignita mai mult ca sigur.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru LordCristobal):

Sunt unele care nu se amuză din prima.

| ReddY25 a răspuns:

Nu e decentă

| siriusblack98 a răspuns (pentru LordCristobal):

N-are gram de haz sincer. Cu atât mai mult daca persoana care o spune este un/o străin/străină și nu știi la ce să te aștepți. Dar probabil n-ai mai mult de 14 ani ( dacă ai e trist ).

| LordCristobal explică (pentru siriusblack98):

Am mai mult de 14 dar eu am pus intrebarea asta in scop conversational si de entertainment.
Nu as folosi niciodata replica asta si eu nu sunt genul de baiat care foloseste replici de agatat cand abordez fete.Eu merg mai mult pe metoda simpla, adica ma prezint, fac un compliment si apoi propun o iesire in oras.
Asa cum am zis mai sus mi s-q parut putin amuzanta replica asta.
Dar parerile difera de la om la om.

| GigelSpargatorulDuci a răspuns:

Este foarte slaba as pune-o in aceeasi catogorie cu replica
"ce buci de bombardament ai"
maxim la puscarie poti ajunge

| Miruna333 a răspuns:

Doamne fereste.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil a mancat ciocolata si este murdara pe buze.
Nu este o replica potrivita.
Nu vei agata niciodata pe cineva in acest mod.

| VoidEternal a răspuns (pentru NOOOONAME):

Asalt sexual? laughing) M-ai făcut să râd.

Asalt a fost ăla din Normandia în 1944. Și altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Patetica si cam vulgara

| 94Lucifer94 a răspuns:

Replică de agățat fetele care ascultă manele desigur.

| CleanHeart a răspuns:

Cred că de la mine ar primi direct un șut

| DoarRaspunsuriGresite a răspuns:

Ca o sa mori virgin.