| Razvaneluuuuuuu a întrebat:

cum se saruta cu limba? mai exact ce se face cu ea. ofer funda.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

Ca si cum ai linge o inghetata sau o acadea.

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

O miști în gura ei și atât dar să nu cumva să i-o bagi pe gât că va trage o vomă peste tine.
Dar nu știi asta de la mine.
don't tell anyone

| Danysan a răspuns:

Ideal e sa inchideti ochii sa va apropiati amandoi unu de altu cu atingeri tandre -o mangai pe gat pe spate -sau alte puncte unde este ea sensibila. Apoi incepi cu buzele si incet incet cu gura intredeschisa -bagi si limba da asa mai subtil nu sa o ineci pe persoana cu care o faci -Poti sa te joci cu limba celuilalt gentil si din cand incand sa o rotesti -puteti sa faceti ca o inima cu varfu la limbuta. Apoi pe final o scoti afara incetisor si poti incheia cu o muscatura tandra de buza de jos sau sus cea de sus -Atentie la dantura sa nu va loviti dinti -de obicei trebuie sa incerci sa-i retragi cat mai in spate.ca sa nu va busiti -Trebuie sa ai o dantura si o respiratie placuta dar cred ca asta deja stiai-Aha si uitsem fi atent sa nu it iti sufoci parteneru -Eu de obicei tineam o mana asa mai tandru pe gatu fetei (in zona aceea e o vena care daca stii cum sa ti apast dar nu prea tare poti simti car de repede bate inima persoanei respective-De obicei un ritm foarte accelarat e semn ca trebuie sa o lasti mai moale. Poate fi si din cauza trairilor si sentimentelor de moment dar ar trebui sa iti dai seama.Da Funa ca ma doare mana de scris laughing:-D?

| Keith a răspuns (pentru Danysan):

Frumoase detalii.Cred ca acum a inteles.

| Keith a răspuns:

Sarut-o si vei stii, asta nu se poate explica. Experimenteaza singur.Bafta!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Se saliveaza happy

| PISIPISI14 a răspuns:

Limba se baga in cur