| schlau a întrebat:

Salutare dragi adolescenti! Voi de 1 iunie dati sau primit cadouri? Vreau sa-i ofer unei bune prietene un buchet de trandafiri si am nevoie de un pretext.Voi ce ziceti? App nu e iubita mea ci doar cea mai buna prietena/amica.

Răspuns Câştigător
| Toto47 a răspuns:

Daca va stiti demult ii poti spune ca ar fi dragut sa va amintiti de copilarie. sau doar un - mersi ca esti prietena mea. in orice caz in locul tau nu as lua trandafiri, doar daca nu vrei sa se interpreteze. cauta ceva mai simplu cum ar fi niste lalelewinking succes

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu flori...ci ceva amuzant, simbolic...se va bucura mai mult.
Ține cont că e doar 1 Iunie.

| h3r a răspuns:

O partidă de sex de 1 Iunie? Să știi că se potrivește!
Copii cu copii, așa ca de 1 Iunie!

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Exact,şi aşa asta-i moda, nu găsesc o altă dată potrivită pentru a te trezi cu sânge-n păsă.

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Fiecare cu ce poate!
Noi nu putem...

| W3R4 a răspuns:

Spune-i că orice vârsta va avea, va fi mereu copil.winking

| schlau explică:

O partidă de sex ii dau lu' ma-ta.Vine diseara la mine pentru un leu? Sau vine din placere? Sa-ti dau pe privat adresa.

| schlau explică:

Prietene,mai bine pe o lingura de ciorba decat din placere ca ma-ta.In primul caz.esti demn de mila:n-ai ce manca, incerci sa supravietuiesti.In al doilea caz e mai naspa, cand ajungi parasuta orasului.I-a zi:lu' maica-ta unde-i place mai mult:in gara sau in scari de bloc? Unde-i placerea mai mare? Lasand gluma la o parte, tu cati ani, prietene?

| schlau explică:

Apropo,dobitocule:am 17ani, nu 16.