| schlau a întrebat:

Salutare dragi adolescenti! Voi de 1 iunie dati sau primit cadouri? Vreau sa-i ofer unei bune prietene un buchet de trandafiri si am nevoie de un pretext.Voi ce ziceti? App nu e iubita mea ci doar cea mai buna prietena/amica.

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Tu te duci cu un buchet de trandafiri la ea. Ea te intreaba cu ce ocazie? Tu ii raspunzi:
- Ca sa iti insenineze ziuabig grin
- S-a implinit un an, de acum un an big grin
- Cand am vazut trandafirii acestia, mi-am dat seama ca e necesar sa ajunga la cine trebuie.
- Doar asa.big grin